TALEP FORMU
Doğrulama Kodu

West Stars Medikal uzman kadrosuyla 2020’de tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde kurulmuş ve sağlık sektöründe ilkeli, kararlı bir dünya firması olmak adına NovyMask maske markası ile hikayesine başlamıştır. Dünyanın yaşadığı bu zor süreçte uzun süreli birikimlerin ve deneyimli, alanında uzman ekibi ile covid-19 virüsüne karşı mücadelede medikal maske ve diğer ürünleri ile tüm insanlığın yanında olma gayesiyle üretime başlamıştır.west stars medkal binası


West Stars Medikal, yapmış olduğu yatırım ve kurmuş olduğu tesis ile dünyanın en iyi medikal maske üreticisi olmayı hedefliyor. Firmanın kurduğu bu tesis, istenilen Avrupa standartlarının üstünde olup tamamen hijyenik ortamda üretim yaparak maskelerini üretiyor.
 

West Stars Medikal insan sağlığını esas alan bir misyona sahip olup bu doğrultuda günlük 7 milyon medikal maske ve diğer ürünleri ile tüm dünya ülkelerine ihracat yapabilecek kapasiteyi bünyesinde barındırıyor.
 

Sağlık Bakanlığımızın ve Dünya Sağlık Örgütü‘nün rehberlik ettiği bu zor süreçte West Stars Medikal de tüm insanlığın yanında olduğunu belirtir ve firma olarak tüm gücüyle faaliyet göstermektedir.